Ticimax Uzmanı

Ticimax uzmanı, Ticimax e-ticaret platformu üzerinden uzmanlaşmış bir profesyoneldir. 

Ticimax Uzmanı Nedir?

Ticimax, E-ticaret yazılımı ile alt yapı sağlamaktadır. Ticimax müşterileri kapsamlı bir e-ticaret alt yapısı sunmaktadır. Bu alt yapıyı doğru ve en verimli şekilde kullanmak ciddi bir zaman, efor ve deneyim gerektirecektir. Bu deneyimi elde etmek için yapılacak olan hataları minimize etmek için ticimax uzmanı tarafından işletmelere yönelik e-ticaret stratejilerini geliştirmelerine ve online mağazalarını yönetmelerine yardımcı olmasıdır.

Ticimax Uzmanı

Uzman sayesinde Ticimax müşterileri müşteri ve iş süreçlerine odaklanırken ticimax uzmanı ise ticimax ve e-ticaret ile ilgili tüm süreçleri yürütmektedir.

Ticimax Uzmanı ile birlikte;

Ticimax Uzmanı ile Platform Uzmanlığı

Ticimax uzmanı alan müşterilere direkt en güncel bilgiler ile en verimli kullanıma sahip olurlar. 

Ticimax Uzmanı ile  Stratejik Planlama

Ticimax hali hazırda sunduğu ve belli geliştirmeler ile etkili şekilde kullanabildiğimiz stratejik planlamaları sizin adınıza sağlar.

Ticimax Uzmanı ile Tasarımsal İyileştirmeler ve Geliştirmeler

Ticimax hali hazırda olan temaların markanızı yansıtacak şekilde iyileştirmeler yapılması, kullanıcı hedefine bağlı olarak hedeflenen kullanıcın satış öncesi ve sonrası deneyiminin artırılması sağlanır

Ticimax Uzmanı ile Entegrasyonlar

İşiniz için ihtiyaç duyulan entegrasyonlar atanan uzman tarafından sizlere bilgilendirmesi sağlanır. Bu bilgiler ışığında ihtiyaçınızın giderilmesi ve entegrasyon süreçi desteklenir.

Ticimax Uzmanı ile  Teknik Destek

Ticimax ait her türlü özel teknik desteğimiz ile zamandan tasarruf edin.

NELER YAPTIK

Başarı Hikayelerimiz