Siber Güvenlik

Bilgisayar sistemlerini ve dijital varlıklarınızı dijital tehditlere karşı kurumunuzu koruyun.

Siber Güvenlik

İşletmenizin dijital varlığını korumak için güvenlik çözümleri sunuyoruz. Tehdit analizi, güvenlik testleri ve danışmanlık hizmetleriyle verilerinizi ve sistemlerinizi güvende tutuyoruz.

Siber Güvenlik Nedir ?

İşletmelerin dijital ortamda var olan bilgi, veri ve sistemlerini korumak için alınan önlemlerdir. Tehdit analizi, güvenlik yazılımları, ağ güvenliği gibi yöntemlerle siber saldırılara karşı koruma sağlarız.

Siber Güvenlik Tehditleri

Veri ihlalleri, kötü amaçlı yazılımlar, phishing saldırıları gibi tehlikeler işletmelerin güvenliğini tehdit eder. Uzmanlarımızla potansiyel riskleri tespit edip, etkili önlemler alarak işletmenizi siber tehditlere karşı koruyoruz.

Fidye Yazılım Tehditleri

Kritik verilerinizi kilitleyen ve fidye talep eden zararlı yazılımlar işletmelerin güvenliğini tehdit eder. Uzmanlarımız, fidye yazılımlarına karşı koruma önlemleri ve acil durum planlarıyla işletmenizi güvende tutar. Verilerinizi korumak için bize başvurun, fidye yazılım saldırılarını engelleyelim!

Siber Suçlar

İnternet üzerinden gerçekleştirilen hırsızlık, dolandırıcılık, veri ihlali gibi suçlardır. Uzman ekibimiz, siber saldırıları tespit eder, izler ve suçluları önlemek için güvenlik önlemleri alın.

Kurumsal Siber Güvenlik

İşletmenizin dijital varlıklarını ve verilerini korumak için bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz. Tehdit analizi, güvenlik politikaları, eğitim ve farkındalık programları ile işletmenizi siber saldırılara karşı güçlendiriyoruz.

Siber Güvenlik Şirketleri

Şirketleri: İşletmelerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan profesyonel firmalardır. Tehdit analizi, ağ güvenliği, güvenlik yazılımları, olay yönetimi gibi hizmetler sunarak siber saldırılara karşı koruma sağlarlar.

Siber Güvenlik Şirketi

İşletmenizin dijital varlıklarını korumak ve siber saldırılara karşı güvenliği sağlamak için uzman bir ekip sunuyoruz. Tehdit analizi, güvenlik danışmanlığı, ağ güvenliği, sızma testleri gibi hizmetlerimizle işletmenizin güvenliğini sağlıyoruz.

Siber Güvenlik Firmaları

İşletmelerin güvenlik ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunan firmalardır. Tehdit analizi, güvenlik danışmanlığı, güvenlik yazılımları, olay yönetimi gibi hizmetlerle işletmenizin dijital varlıklarını koruruz.

Siber Güvenlik Firması

İşletmelerin siber tehditlere karşı korunması için uzmanlaşmış bir firma olarak güvenlik hizmetleri sunuyoruz. Tehdit analizi, ağ güvenliği, güvenlik danışmanlığı gibi çözümlerle işletmenizin dijital varlıklarını koruyoruz.

Siber Güvenlik Çözümleri

İşletmenizin siber tehditlere karşı korunmasını sağlayan çözümler sunuyoruz. Ağ güvenliği, veri koruma, sızma testleri, olay yönetimi gibi hizmetlerimizle işletmenizin güvenliğini sağlıyoruz

DDoS Nedir ?

DDoS (Distributed Denial of Service): Bir web sitesine veya bir hizmete yoğun ve aşırı trafik göndererek kaynakları tüketen saldırıdır. Bu saldırı sonucunda hedef sistemler çökme riskiyle karşı karşıya kalır. DDoS saldırılarına karşı koruma önlemleri ve saldırı tespiti için uzman bir ekiple çalışın.

DDoS Önleme

İşletmenizi DDoS saldırılarına karşı korumak için etkili önlemler alıyoruz. Trafik analizi, filtreleme teknikleri, yedekleme sistemleri gibi yöntemlerle saldırı trafiğini engelliyor ve hizmet sürekliliğini sağlıyoruz.

Firewall Nedir ?

Bilgisayar ağınızı dışarıdan gelen tehlikeli bağlantılara ve saldırılara karşı koruyan bir güvenlik cihazıdır. Firewall, gelen ve giden ağ trafiğini denetler, yetkilendirilmemiş erişimleri engeller ve güvenliği sağlar.

WAF Nedir ?

Web uygulamalarınızı çeşitli saldırılara karşı korumak için kullanılan bir güvenlik önlemidir. WAF, HTTP trafiğini izler, zararlı girişleri algılar ve engeller. Web uygulamalarının güvenliğini artırmak ve saldırılardan korunmak için WAF çözümlerinden yararlanılır.