Hakkımızda

Kendini mükemmelliği sunmaya adamış

Herkesin bir hikayesi vardır. İşte bizim hikayemiz

Başlangıç

Fikir Üssü yolculuğu, 2015 yılında iki üniversite arkadaşı bir araya gelip yazılım çözümleri üretmeye başlaması ile başladı.

Misyon

Fikir Üssü, Yazılım Firması, Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı olarak Yenilikçi çözümlerimiz ile iş sürekliliğinizin sorumluluğunu üstleniyoruz. 

Neden biz

Yazılım Firması, Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı  olarak süreçlerin kaotik olabileceğini anlıyoruz.  Fikir Üssü olarak işte burada devreye giriyoruz. Profesyonel çözüm ve hizmetlere en çok ihtiyaç duyulan alanda standart hale getirdik. Müşterilerimiz ile çalıştığınız süre boyunca sıkıntılarınızı ve hedeflerinizi benimseyen ve anlayan bir ekiple çalışıyorsunuz. Bu süreçi başarılı bir şekilde tamamlayarak sizleri başarıya odaklıyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran dört temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Takım Çalışması

We are intensely enthusiastic about providing a superior experience.

Müşteri Odaklı

We are polite and kind to one another, even when it gets tough.

İnovasyon

We are empowered to do our jobs and work towards a common goal.

Esneklik

We work as a team and trust each other to create a seamless experience.

Deneyim üzerine inşa edilmiş bir ekip

Hem sınıfının en iyisi hizmet hem de teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ağımızı ulusal düzeyde oluşturmaya devam ediyoruz. 

Birlikte daha iyi

İşin önemli olduğunu biliyoruz, ama süreçte da öyle! Tüm müşterilerimize saygı duyuyoruz ve aynı zamanda kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollarla meşgul olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz.