Su Kuyu Depo Otomasyonu Sistemleri

Su Kuyusu Depo Otomasyonu sistemi ile su kuyularının ve depolarının seviyelerini, kalitesini anlık olarak uzaktan izleyin ve kontrol edin.

Su Kuyu Depo Otomasyonu Sistemleri

Su Kuyusu Depo Otomasyonu sistemi ile su kuyularının ve depolarının seviyelerini, kalitesini anlık olarak uzaktan izleyin ve kontrol edin.

Su Seviye İzleme

Su kuyuları ve depoları için otomasyon sistemleri, su seviyelerini izleyebilir. Bu sayede su seviyeleri belirlenen seviyenin altına düştüğünde, sistem otomatik olarak su kaynağını aktive edebilir veya kullanıcılara uyarı gönderebilir. Böylece su kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması ve su kesintilerinin önlenmesi sağlayabilirsiniz.

Su Kalitesi İzleme

Suyun Kalitesini İzleme modülü sayesinde kirlilik oranı, pH seviyesi, sıcaklık, çözünmüş oksijen seviyesi gibi parametreler takip edilerek suyun kalitesi anlık olarak değerlendirin ve takip edin. Analiz edilen suyun içme suyu veya tarım gibi farklı alanlarda önceden tespit ve önlemlerinizi sistemleştirin.

Otomatik Kontrol

Su kuyu depo otomasyonu sistemleri, suyun toplanması, depolanması ve dağıtılması süreçlerini otomasyon üzerinden otomatikleştirin ve kontrol edin. Su kaynağını otomatik olarak açıp kapatabilir, depo doldurma ve boşaltma işlemlerini kontrol edebilir. Bu sayede insan müdahalesine ihtiyaç duymadan su kaynaklarının yönetimi sağlayın.

Uzaktan İzleme ve Kontrol

Su kuyu depo otomasyonu sistemleri uzaktan izlenebilir ve kontrol modülü ile kullanıcılar, sistemleri mobil uygulamalar veya web arayüzü aracılığıyla herhangi bir yerden takip edebilir, ayarlamalar yapabilir ve gerektiğinde müdahale edebilirsiniz.

Su Kuyu Depo Otomasyonu Sistemleri

Su kuyu depo otomasyonu sistemleri, su yönetimini daha etkili ve verimli hale getirerek su kaynaklarının korunmasına ve sürdürülebilir kullanımına katkı sağlar.

Olağan Dışı Arıza Önleme Sistemi

Su pompalarının su kaynağından seviyesinin azalması durumunda su çekmeye devam ettiği sürede yeterli suyu çekememesi durumunda pompaların verimsiz çalışmasına, pompa motorunun aşırı ısınmasına önler ve verimliliği artırır.

Kaynak Suyu Seviye Kontrolu

Su pompa kontrolu, su kaynaklarının verimli kullanımını sağlamak için pompaların çalışmasını yöneten sistemlerdir. Bu kontrol sistemleri, su seviyelerini izleyerek pompanın çalışma süresini ve debisini ayarlar.

Pompa Sıcaklık Takibi

Su kaynağının kuruması, pompanın hava emmesi veya bloke olması gibi bir çok olası durumda pompa yanabilmektedir. Otomasyon pompanın yanma durumu, pompa motorunun aşırı ısınmasına, pompa mekanizmasının zarar görmesine ve arıza riskinin artmasına azaltacak ve riskli durumda engelleyerek yüksek maliyetlerden korumaktadır.

Pompa ve Depo Debi Takibi

Su Kuyu Otomasyonu sayesinde Depoya iletilen suyun doldurulup, doldurulmadığını tespit edilmesi ve su hatlarında ki olağan dışı bir patlamada debinin düşmesi veya tıkanması durumunda sistemin kendini otomatik korumaya alır.