Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi Avantajları

CRM’ler yani Müşteri İlişkileri Yönetim sistemi olarak günümüzde küçük, büyük demeden tüm satış, pazarlama ve satış sonrası destek barından sektörlerde kullanılmaktadır.

 

CRM’ler günümüzde daha çok personellerin yapması gereken işlem ve süreçleri yazılımlar sayesinde otomatik bir şekilde yapması sebebiyle personellerin verimliğini direkt olarak arttırdığı gibi müşterilerinizin satış öncesi ve satış öncesi deneyimine daha fazla süre ayıracak olmanızdan dolayı çok ciddi bir kazanım elde etmenizi sağlamaktadır.

 

Yazılım firması ankara olarak müşterilerimize geliştirdiğimiz CRM sistemlerinde en çok dikkat ettiğimiz gelen satış öncesi müşterilerimizin satış zamanına kadar satışa hazır hale getirilmesini sağlamaktır.

En basit örnek ile;

“Sayın Fikir Üssü, Randevunuz oluşturulmuştur. Randevu bilgileriniz ….’dir.”

“Sayın Fikir Üssü, Randevunuz xx.xx.2022 tarihinde saat xx.xx’dedir. Ulaşım bilgileri …’dir. ”

“Sayın Fikir Üssü, Randevunuz 2 saat sonra Bedirhan Bey ile sağlayacaksınız.  Randevunuzu değiştirmek yada iptal etmek için +90 850 305 44 56 arayabilirsiniz.”

“Sayın Fikir Üssü, xx.xx.2022 tarihinde randevunuz geçmiştir. Tekrardan randevu almak için +90 850 305 44 56 arayabilirsiniz.”

gibi süreç ile müşterilerinizi tüm süreç ve hatırlatmaları yazılım tarafında otomatik yaparak müşterinizi satışa sıcak ve hazır tutmaktayız.

 

 

Author avatar
Fikir Üssü
https://www.fikirussu.com
Bu sitede gezerek çerez politikasını kabul etmiş olursunuz.