Trendyol Buybox Algoritması

Trendyol buybox mağazalar arasında rekabeti oluşturarak müşterilerin daha uygun fiyata ürünlerini almasını amaçlayan Fiyat Kutusu algoritmasıdır. Bu algoritma sayesinde en Fiyat Kutusu sıralamasına sahip olan mağazanın ürünleri ilk sırada yer alarak mağazanın satışlarını çok ciddi bir fayda sağlamaktadır.

 

Buybox algoritması Trenyol tüm satışların %80’den fazlasını gerçekleştirmektedir ?

Bu sebeple buybox algoritmasını iyi anlamak ve kullanarak satışlarınıza ciddi oranda artış sağlayabileceğinizi unutmayın.

 

Trenyol buybox algoritmasını anlık olarak takip eden bot yazılımları çözümlerimiz sayesinde sizlerde rakipleriniz fiyat, satıcı puanı, teslimat durumlarını, kampanyaları anlık takip ederek raporlayarak rakiplerinizden bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Trendyol buybox alanında en önemli kriter satıcının uygun olmasıdır bu uygunluk alışveriş öncesi ve sonrasında yaşadıkların deneyimleyen müşterilerin verdiği puanlamalardır.

 

Sonuç olarak mağazanızın rakiplerinize karşın daha fazla rakip etmesini ve rakiplerinizi takip etmek istiyorsanız rakiplerini takip eden buybox danışmanlık çözümlerimize kullanabilirsiniz.

 

Author avatar
Fikir Üssü
https://www.fikirussu.com
Bu sitede gezerek çerez politikasını kabul etmiş olursunuz.